13.11.2015 "Казковий світ природи"

В ході вирішення завдань одного з пріоритетних напрямків роботи ДНЗ у 2015-2016 навчальному році - "Розвиток природничо-екологічної компетентності дітей дошкільного віку" було сплановано та проведено комплекс методичних та практичних заходів спрямованих на удосконалення фахової майстерності педагогів з даного питання.  Один з практиних заходів відбувся в середній групі у вигляді відкритоко перегляду заняття "Казковий світ природи". Метою заннятя, яке проводила вихователь Архипенко Ілона Леонідівна, було - навчти розумно поводитись у природному середовищі, вдосконалити знання дітей з основ екологічної культури, розвивати зв'яне мовлення, мистення, творчіть, виховувати любов і бережливе ставлення до природи.

29.10.2015 відбулося чергове засідання батьківського клубу "Сімейна скарбничка".

Засідання клубу відвідала головний спеціаліст Первомайського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Івасіва Тетяна Станіславівна яка звернула увагу присутніх на актуальну та болючу тему "Попередження насильства в сім'ї". Тетяна Станіславівна познайомила батьків з видами насильств, презентувала відеороліки з даної теми, відповіла на численні запитання.

Патріотичне виховання дітей - збереження нації, збереження духовної єдності поколінь.

На думку К.Д. Ушинського, виховання не треба вигадувати, бо воно існує в народі стільки віків, скільки існує сам народ, з ним народилося, з ним зросло, відобразило в собі всю його історію і всі його якості.

Сьогодні назріла потреба для вихователів і батьків глибоко вивчати українську етнопедагогіку, активізувати патріотичне виховання дітей з метою збереження нації, збереження духовної єдності поколінь.

Дошкільний вік – це початок становлення особистості, це період, коли в дитини починає формуватися мораль та образ власного «Я», виникає потреба осягнути явища суспільного життя. І те, що закладено в цей період, згодом, як квітка, розквітає і плодоносить.

Вихованці ІІ молодшої групи «Мультяшки» на чолі з вихователем Архипенко Ілоною Леонідівною виготовили малюнки своїми руками та передали їх бійцям АТО через батька вихованця цієї групи Черветюка Кирила. Сподіваємося, що роботи виготовлені дитячими руками, з чистими та добрими намірами стануть надійними оберегами для захисників рідної землі.

В ДНЗ       З 05.10.15 до 16.10.15 дошкільний заклад приймав участь у фестивалі «Юні козачата».

Метою фестивалю було збереження та зміцнення  здоров’я дітей дошкільного віку, активізація роботи з фізкультурно-оздоровчого, патріотичного та художньо-естетичного напрямків.

Під час фестивалю були проведені наступні заходи:

• Інтегроване заняття «Ми любимо тебе, Україна»;
  • Тематичні бесіди;
  • Виставка поробок «Україна – щедрий край»;
  • Виставка малюнків «Моя Батьківщина – Україна»;
  • Фізкультурно-музичне свято «Ми козацького роду»;
  • Пішохідний перехід до калини.

Завершився фестиваль фізкультурно-музичним святом "Ми козацького роду".

Метою свята було виховання у дітей поваги до національних тардицій. товариськості, кмітливості, чесністі; формування свідомого прагнення бути дружніми, сильними, швидкими; поповнення та закріплення знань дітей про звичаї Запорізької Січі, про випробування, які треба було здолати, щоб стати козаками, показати свої набуті знання, навички та вміння;створити у дітей святковий настрій.