Новини групи "Мультяшки"

19.05.2016

13.05.2016

Небезпека – одна із головних тем наших вихователів у спілкуванні з вихованцями. Вихователі нашого садочка не залишають це питань осторонь.

Малюки – надзвичайно швидкі та моторні, тому потрапити у небезпеку, можуть дуже швидко.  В рамках «Тижня безпеки дитини» до дітей середньої групи «Мультяшки», завітав старший лейтенант  поліції м. Первомайська Дзюба  Дмитро  Юрійович.

Візит полісмена малята чекали з нетерпінням, так як це не перший візит патрульних.  Дмитро Юрійович залюбки провів бесіду на тему «Правила дорожнього руху», разом переглянули  стенди «Дорожньої абетки». Діти запросили полісмена пограти з ним у гру «Світлофор», дидактичну гру «Що говорить знак». На свіжому повітрі  Дмитро Юрійович закріпив правила переходу проїжджої частини, зачитав книжечку «Небезпечні пригоди на дорозі», а на останок дав дітям відтворити звуковий сигнал патрульної машини. Взагалі діти дуже задоволені і чекають на нього ще.

Сподіваємось, що ця зустріч залишиться в пам’яті дітей надовго, та допоможе краще засвоїти правила дорожнього руху, та бути зразковими пішоходами.

21.04.2016

Дитина зростає веселою, бадьорою та спритною, допитливою й готовою активно пізнавати навколишній світ лише за умови, якщо вона почувається здоровою. Тому постійна турбота про фізичний розвиток і зміцнення здоров’я дітей є одним з основних завдань дошкільного закладу.

Відповідно до річного плану закладу було організовано та проведено відкритий перегляд заняття з фізичної культури вихователем Архипенко Майєю Олександрівною зі своїми вихованцями середньої групи.

Мета заняття: вчити дітей стрибати на двох ногах із обруча в обруч; закріпити вміння дітей підлізати під дуги та ходити змійкою; розвивати спритність у рухливій грі «Діти та вовк».

04.03.2016

Напередодні свята 8-го Березня вихованці середньої групи влаштували фотовиставку "Матуся мила, люба!".

Малюки пишаються своїми красунями матусями і вважають, що вони дуже схожі на Весну: лагідністю, веселістю, емоційністю та ніжністю.

01.12.2015 Контроль-підсумкове заняття за І півріччя 2015-2016 навчального року - "Математичний зорепад" (визначеня знань, умінь і навичок дітей з логікоматетматичного розвитку та конструювання).

Вихователь - Архипенко Ілона Леонідівна

Мета: підвищувати пізнавальну активність дітей за рахунок привабливості процесу навчання, його емоційної вмотивованості, сюжетності; вправляти у лічбі у межах 5 кількісною та порядковою, розкладати предмети за вказаною ознакою; продовжувати формувати  вміння дітей орієнтуватися у просторі («перший, останній, по – середині»), розуміти просторові розміщення предметів, часові відношення на основі побутових прикладів («сьогодні, вчора, завтра»); розвивати логічне мислення, па’ять, довільну увагу; закріпити  знання геометричних фігур; формувати узагальнені способи конструювання (створення цілого з деталей); виховувати витримку, дисципліну в процесі закріплення набутих вмінь та навичок.

13.10.2015 Інтегроване заняття "Ми любимо тебе, Україна".

Мета: Ознайомити дітей із кращими зразками українських музичних творів ("Козацький марш"); формувати патриотичні почуття на основі бесід про рідну країну;продовжувати знайомити дітей із державними символами та атрибутами України, її розташуванням на мапі, столицєю, сусідними державами; розвивати звукову культуру мовлення, розширити словниковий запас дітей відповідно за темою; виховувати інтерес до своєї країни, почуття гордості за Батьківщину.

Відповідь з АТО.

Нещодавно мама Червятюка Кирила передала вихованцям групи, яку відвідує Кирило, фоографію з АТО від вдячних бійців.

Діти пишпться, що їх роботи сподабалися війсковим та займають почесне місце у їх помешканні.