Новини групи "Сонечко"

22.12.2015

Заняття з логіко-математичного розвитку + ліплення "На гостини до ялинки" (вихователь Безугла О.В.

Мета: Закріпити вміння дітей розрізняти і називати геометричні фігури (круг, квадрат,  трикутник), групувати предмети за величиною, оперувати поняттями «один», «багато», орієнтуватися в просторі (вгорі – внизу); вправляти у розкочуванні тіста коловими рухами, сплющувати його між долонями; розвивати увагу, мислення, активний словник; виховувати інтерес до занять.

18.11.2015

"Малятам про воду"

Мета: Вчити дітей висувати елементарні гіпотези, робити нескладні припущення, висновки, обрунтовувати хід своїх думок, ставити запитання. Закріпити знання про знайомі властивості води (чиста, брудна, холодна, тепла); дослідити нові (рідка, тече, ллється, розливається). Збагачувати активний словник: іменниками (вода, сито, папір, коробочка, чашка, лієчка, трубочка); прикметниками (рідка, мокра, гаряча); дієсловами (розтікається, капає, витікає, набирати, налиати). Розвивати здатність помічати в природному оточенні нове, невідоме; спонукати допомогати товарищам. Виховувати вміння діяти злагоджено.